معرفی ، بررسی و خرید کتاب بخواهید تا برسید: کاربردی‌ترین مکالمه جهان

معرفی ، بررسی و خرید کتاب بخواهید تا برسید: کاربردی‌ترین مکالمه جهان
.
.
.

[WD_Button id=11098]

معرفی کتاب بخواهید تا برسید: کاربردی‌ترین مکالمه جهانکتاب بخواهید تا برسید: کاربردی‌ترین مکالمه جهان اثری مشهور از استر هیکس و وین دایر، با ارائه راهکارهایی کاربردی نشان می‌دهد که چطور احساس خود را با خواسته‌تان هماهنگ کنید تا بتوانید در تمام جنبه‌های مختلف زندگی‌تان تغییراتی بنیادین ایجاد کنید.

در زندگی به دنبال چه چیزی هستید؟ بهبود روابط؟ بهبود اوضاع مالی؟ بهبود وضعیت سلامتی‌تان؟ شغل مورد علاقه؟ و یا به دنبال جذب زوج مناسب؟ اگر می‌خواهید تمامی این موارد را داشته باشید استر هیکس (Esther Hicks) و وین دایر (Wayne W Dyer) در این کتاب راه دستیابی به آن‌ها را به شما می‌آموزند. بدون تردید با خواندن کتاب بخواهید تا برسید (Co-creating at its best: a conversation between master teachers) متوجه خواهید شد روابط، سلامتی و ثروت تابع قوانینی است که با فهم درست آن قوانین می‌توانید زندگی‌تان را متحول کنید.

کتاب بخواهید تا برسید، بر مبنای نشستی در شرکت های‌هاس که در 13 نوامبر 2013 در آناهیم کالیفرنیا اتفاق افتاده نوشته شده است. دکتر وین دایر و استر هیکس با خرد جمعی، که به نام آبراهام شناخته می‌شود، دور هم نشسته‌اند. دایر، تمامی سوالاتی را می‌پرسد که در بیش از 40 سال تعلیم دیگران، درباره‌ی آشتی با خود و کشف خود، اندوخته؛ و آبراهام پاسخ‌هایی می‌دهد که همه‌ی افراد باید بشنوند.

این کتاب پاسخی است برای آن که چطور باشید و چطور عمل کنید، همچنین به شما می‌آموزید که چطور نباشید و چطور عمل نکنید و چگونه از چیزهایی که باعث ناخرسندی شما می‌شود دوری جویید.

قانون جذب در مورد تمامی جنبه‌های زندگی صادق است، به خصوص پول. عده‌ای با اینکه سال‌هاست به دنبال کسب ثروت هستند، با وجود تلاش فراوان هنوز به ثروتی که خواهان آن بوده‌اند، نرسیدند. هنگامی که افکار و زندگی این افراد را مورد مطالعه قرار دهید، می‌بینید آن‌ها به جای موضوع ثروت، بر کمبود ثروت و ترس و یأسی که این کمبود در زندگی‌شان پدید می‌آورد، متمرکز هستند. آن‌ها پیوسته احساسِ بدی دارند زیرا پولی را که خواهان آن هستند، ندارند.

قانون جذب با احساس شما کار می‌کند نه با آنچه که می‌خواهید! به مفهوم دیگر شاید شما خواهان ورود پول بیشتر در زندگی‌تان باشید ولی اگر در عین حال احساس کمبود و نداری داشته باشید پول بیشتر وارد زندگی شما نمی‌شود و حتی پول بیشتری از دست شما خارج می‌شود.

یکی از با ارزش‌ترین نکات در رابطه با این کتاب آن است که 22 روش کارآمد ارائه می‌کند تا بتوانید به آنچه می‌خواهید برسید. مهم نیست کجا و در چه موقعیتی هستید، مهم این است که این کتاب در هر حال روشی را پیش روی شما قرار خواهد گذاشت تا زندگیتان را شاد و پر نشاط کنید. قطعا حق مسلم شماست که زندگیتان پر از چیزهای خوب و نیکو باشد و این کتاب به شما یاد می‌دهد چگونه به حق خود برسید.

در آخر لازم به ذکر است از آنجایی که همیشه کلمات انگلیسی ملموس برای بیان کامل افکار غیر ملموس استر وجود ندارند، او گاهی ترکیب کلمات جدیدی می‌سازد و به سبک جدیدی از کلمات استاندارد استفاده می‌کند. به عنوان مثال برای بیان توجه و نگاه به سبک زندگی قدیم آن‌ها را با حروف بزرگ می‌نویسد در حالی که به طور معمول بزرگ نوشته نمی‌شوند.

در بخشی از متن بخواهید تا برسید می‌خوانیم:

استادان واقعی دریافتند چطور به انرژی‌ای که جهان را ایجاد می‌کند دست یابند. آن‌ها می‌دانند به چه قدرتی می‌رسند. و جذب آن می‌شوند. بنابراین با چیزهایی آشنا شده‌اید که در راه‌های بزرگی در حال حرکت هستند، چون به این انرژی دسترسی داشتید، چون دریافتید چطور مانع قدم گذاشتن خود در این راه شوید و چطور آن را تمرین کنید و اجازه دادید این جنبش اتفاق بیفتد، پس وقتی از این راه منحرف شدید خیلی سخت بود و این را می‌دانستید.

او همانند بسیاری از شما به این مرحله رسید که شما از تلاش برای متقاعد کردن مردمی که روی درجه احساسی‌های ارتعاشی متفاوت از آن‌ چه منظور شماست ایستاده‌اند، خسته شده‌اید. به عبارت دیگر، او به جایی رسید که با اندکی تأمل متوجه شد به قدری برای متقاعدکردن مردم در جهتی که معتقد بود درست است، تلاش کرد که راه خود را گم کرد. و او تمایلی به انجام این کار نداشت. پس او از این شرکت صرف‌ نظر کرد و شرکت بی‌نقص دیگری تأسیس کرد. مسیر ارتعاشی خود را یافت. و سرانجام آن‌ طور شد که می‌خواست.

روشی که تمایل داریم شرح دهیم این است که بیشتر موجودات جسمانی سرتاسر جهان تلاش می‌کنند یکدیگر را راضی و خشنود کنند. آن‌ها مدت‌ها پیش سیستم هدایت خود را واگذار کرده‌اند. چون وقتی مادرتان یا شخصی شما را مورد توجه خود قرار می‌دهد و هرکاری می‌کنید را تأیید می‌کند، این احساس خوبی به شما می‌دهد. پس تلاش می‌کنید کارهایی انجام دهید که باعث رضایت احساس او شود و احساس خوبی داشته باشید، بدون این‌که بدانید با هر گام طولانی در این راه، شما از آگاهی بالقوه سیستم هدایت خود که درون شما اتفاق می‌افتد صرف نظر می‌کنید.
دسته کتاب‌های موفقیت، کتاب‌های خودسازی و شخصیت‌شناسی، ۱۳۶ صفحه، ۵۷۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، شابک: 978-622-6247-42-9 چاپ ۱۳۹۸: ۱۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت – 2.99€۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگانارسال به دوستانفهرست مطالبمقدمه
یادداشتی برای خوانندگان
ایده رید
آبراهام کیست؟
الهام چیست؟
انرژی جنبشی اول صبح
عقیده و باور چیست؟
انتخاب‌های قبل از تولد
تعامل با کسانی که “فوت شده‌اند”
او پدرش را بخشید
تقابل و نقطه جذب شما
خشونت بسیار زیادی وجود دارد
آیا مشت نمونه خروار است؟
برنامه ریزی قبل از خواب
روابط والدین و کودک
اکنون می‌تواند واضح ببیند
آیا انتخاب مقدر شده است؟
قرار گرفتن در مسیر شما
آیا غلبه بر موانع لازم است؟
غرق شدن در اخبار بد
آیا مراقب احساس خود هستید؟
ترجمه‌ی بهاگاوادگیتا
استدلال پول خرج کردن
آیا جهنم وجود دارد؟
در مورد افسوس‌های گذشته
می‌توانید روح را تقسیم کنید؟
به خودتان اعتماد دارید؟
تغییر و اصلاح افکار
تجربه شفابخشی مسرتبخش او
غذاهای اصلاح شده ژنتیکی و شبیه به آن
دیدگاه آبراهام از صحنه سیاست
وقایع مرتبط دایر و آبراهام
.
.

.

[WD_Button id=11098]

کتاب, کتاب های پرفروش سال

🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️
مخلوط / معرفی کتاب / بررسی کتاب / خرید کتاب / تخفیف خرید / قیمت خرید / خرید کتاب های پرفروش / دانلود کتاب / نقد کتاب / فهرست کتاب / makhlut.ir /

[WD_Button id=11098]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *