معرفی ، بررسی و خرید کتاب خواستن، توانستن نیست‌‫: کلیدهای پنهان موفقیت را کشف کنید

معرفی ، بررسی و خرید کتاب خواستن، توانستن نیست‌‫: کلیدهای پنهان موفقیت را کشف کنید
.
.
.

[WD_Button id=11098]

معرفی کتاب خواستن، توانستن نیست‌‫: کلیدهای پنهان موفقیت را کشف کنیدبنجامین هاردی در کتاب خواستن، توانستن نیست‌‫: کلیدهای پنهان موفقیت را کشف کنید به شما آموزش می‌دهد که چطور با ایجاد تغییرات کوچک، به‌ طور هدفمند محیط اطراف خود را تغییر داده و به شکل دلخواه خود درآورید.

بیایید با هم رو راست باشیم. قطعا شما هزاران بار تلاش کرده‌اید زندگی خود را بهبود ببخشید و هزاران بار ناامیدانه به همان نقطۀ اول بازگشته‌اید. کوشیده‌اید به کمک قدرت اراده عادتی بد را کنار بگذارید اما دوباره گرفتار همان الگوهای قدیمی مانده‌اید. ابتدای سال نو تصمیمات جدید گرفته‌اید، اما آخر سال همه‌ چیز به همان بدی روز اول بوده ‌است. تصمیم‌های بزرگی گرفته‌اید که زندگی‌تان را تغییر دهید اما برخلاف تلاش بی‌وقفه به نتیجۀ دلخواه نرسیده‌اید.

پس‌ از شکست‌های پیاپی جای شکی نیست که فکر کنید مشکل خود شما هستید. شاید گمان کنید که چیزی‌هایی نظیر انگیزه، نیروی درونی و قدرت اراده را ندارید. پس باید به همان زندگی‌ای که دارید بسنده کنید. اما اگر تمام این ارزیابی‌ها اشتباه باشد چه؟ اگر مشکل اصلاً شما نباشید چه؟

معضل جهانی کاهش وزن را در نظر بگیرید. برخلاف این‌ همه تلاش برای لاغر ماندن، تعداد زیادی از مردم جهان هر روز سنگین‌ وزن‌تر و میلیاردها دلار صرف رژیم‌های سریع و عضویت در باشگاه‌های ورزشی می‌شود، اما نتیجه؟ بسیاری از کارشناسان سلامتی اعلام کرده‌اند تا سال 2025 میلادی بیش از 50 درصد جمعیت جهان دچار افزایش وزن یا چاقی مفرط خواهند شد. ناراحت‌ کننده‌تر این که آن‌هایی که بیشتر تلاش می‌کنند بیشتر گرفتارتر می‌مانند. توضیحات مختلفی برای این بحران جهانی وجود دارد، مثلاً ژنتیک، شخصیت، کمبود قدرت اراده، یا عادت‌های بد؛ اما این‌ها دلایل بحران چاقی نیستند. بی‌شک تغییر پیوسته‌ی محیط اطراف ما دلیل این فرایند است.

از دیدگاه بنجامین هاردی (Benjamin Hardy) در کتاب خواستن، توانستن نیست‌‫: کلیدهای پنهان موفقیت را کشف کنید (Willpower doesn’t work: discover the hidden keys to success) «قدرت اراده» صرفا، توهمی هولناک و زودگذر بوده و ماحصلش، فقط شکست است. دنیای امروزی به سرعت در حال تغییر و پر از تناقض است. بنابراین از دست رفتن تمرکز بر چیزی که می‌خواهید به دست آورید، به راحتی اتفاق می‌افتد و اگر محیط اطرافتان با اهدافتان متضاد باشد، قدرت اراده‌ی شما خیلی سریع از بین می‌رود.

کتاب حاضر، راهنمایی بسیار کاربردی است که چگونگی زندگی در دنیای سریع و گیج کننده‌ی کنونی را به ما می‌آموزد.

جملات برگزیده‌ی کتاب خواستن، توانستن نیست‌‫: کلیدهای پنهان موفقیت را کشف کنید:

– با افراد ساده دوستی نکنید، رشدی در پی نخواهید داشت. به جایی بروید که توقع‌ها و خواسته‌ها در بالاترین سطح قرار دارند.
– هنگامی‌ که تصمیمی می‌گیرید، جهان هستی به کمک شما می‌آید تا آن تصمیم محقق شود.
– افرادی را کنار خود داشته باشید که به‌ جای گذشته، آینده را برای شما تداعی کنند.
– محیط‌های خشن و خصمانه با بهره‌ بردن از ترس واقعی به ما درس می‌دهند.
– وقتی عملکرد سنجیده شود، ارتقا می‌یابد. وقتی عملکرد سنجیده و گزارش داده شود، سرعت ارتقا افزایش می‌یابد.
– به‌ تنهایی کار زیادی نمی‌توانیم انجام دهیم؛ با یکدیگر که باشیم خیلی کارها می‌توانیم بکنیم.

در بخشی از کتاب خواستن، توانستن نیست‏‫: کلیدهای پنهان موفقیت را کشف کنید می‌خوانیم:

قدرت محیط برای من چیزی نیست که فقط درباره‌اش می‌نویسم، بلکه چیزی است که مطالعه‌اش کرده‌ام، تجربه‌اش کرده‌ام و در زندگی روزمره‌ام با آن دست‌ و پنجه نرم کرده‌ام. در اوت 2014 من و همسرم، لورن، به کلمسن، شهری در کارولینای جنوبی نقل مکان کردیم تا من در دانشکدۀ تحصیلات تکمیلی روان‌شناسی شرکت کنم. علاقۀ خودم از ابتدا مطالعۀ قدرت اراده در دانشکده بود اما به‌ تدریج و در طول تحصیل، در خلال پژوهش‌هایی که داشتم و تجربۀ شخصی‌ام به‌ عنوان یک پدرخوانده، پس‌ از سه سال دیدگاهم تغییر کرد.

هر چقدر بیشتر و بیشتر در روان‌شناسی غرق می‌شدم و بر تجربه‌های شخصی‌ام افزوده می‌شد بیشتر درمی‌یافتم که محیط پیرامون ما چقدر قدرتمند است. دریافت این نکته که چقدر نقش محیط پیرامونم را دست‌کم یا نادیده می‌گرفتم مرا به‌ شدت شگفت‌زده کرد. همیشه فرض می‌کردم محیط ما ساکن و خنثی است و افراد به‌ طور خودکار می‌توانند هر کاری را که دلشان بخواهد انجام دهند.

اما در طول مطالعات و تجربیات زندگی‌ام، دریافتم که زمینه اهمیت بسیار زیادی دارد-بسیار بیشتر از آنچه ما تمایل داریم بپذیریم. بی‌درنگ، متوجه شدم محیط پیرامونم چقدر در شکل‌گیری شخصیتم تأثیر داشته ‌است. من هم مانند خیلی از افراد، تجربیات سخت و طاقت‌فرسایی در طول زندگی‌ام داشته‌ام. تا وقتی برخی از آن محیط‌ها و تجربه‌ها را پشت سر نگذاشته بودم، متوجه آن نشده بودم-درنتیجه-اینجا بود که دریافتم محیط پیرامونم و من، دو بخش از یک کل هستیم. تغییر دادن یکی به‌ منزلۀ تغییردادن دیگری است؛ بنابراین، دریافتم خیلی زود می‌توانم هویت، مهارت‌ها، عواطف و حتی جهان‌بینی‌ام را تغییر دهم. طبیعت من ثابت نبود. محیط من، و در نتیجه هویت من، تا حد زیادی تحت‌ کنترل خودم بود.
دسته کتاب‌های موفقیت، ۲۲۹ صفحه، ۳۰۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، شابک: 978-600-461-174-9 چاپ ۱۳۹۸: ۳۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت – 3.49€۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگانارسال به دوستانفهرست مطالببخش اول: محیطتان شما را شکل می‌دهد
فصل اول: هر قهرمانی، محصول یک واقعیت است
فصل دوم: محیطتان چطور شما را شکل می‌دهد؟
فصل سوم: دو نوع محیط «پربار»
بخش دوم: چطور بی‌خیال قدرت اراده شویم
فصل چهارم: زندگی خود را از نو بسازید
فصل پنجم: یک مکان مقدس برای خود بسازید
فصل ششم: هر چیز مغایر با تصمیم خود را حذف کنید
فصل هفتم: گزینه‌های پیش‌فرض خود را تغییر دهید
فصل هشتم: انگیزه‌هایی ایجاد کنید که مانع خودویرانی شود
بخش سوم: عملکرد بالا و دستاوردها را به محیط خود بسپارید
فصل نهم: «کارکردهای ملزم‌کننده» را به محیط خود تزریق کنید
فصل دهم: چیزی بیشتر از نیت خوب
فصل یازدهم: برای رسیدن به اهدافتان رشد کنید
فصل دوازدهم: محیط خود را دگرگون کنید
فصل سیزدهم: همکارهای بی‌نظیر بیابید
فصل چهاردهم: هرگز فراموش نکنید از کجا آمده‌اید
نتیجه: فرقی ندارد کجا هستید، شما می‌توانید تغییر کنید
تقدیر و تشکر
.
.

.

[WD_Button id=11098]

کتاب, کتاب های پرفروش سال

🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️
مخلوط / معرفی کتاب / بررسی کتاب / خرید کتاب / تخفیف خرید / قیمت خرید / خرید کتاب های پرفروش / دانلود کتاب / نقد کتاب / فهرست کتاب / makhlut.ir /

[WD_Button id=11098]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *