معرفی ، بررسی و خرید کتاب ذهن دیگران را بخوانید

معرفی ، بررسی و خرید کتاب ذهن دیگران را بخوانید
.
.
.

[WD_Button id=11098]

معرفی کتاب ذهن دیگران را بخوانیدکتاب ذهن دیگران را بخوانید نوشته‌ی دیوید جی. لیبرمن، متشکل از تکنیک‌های روانشناسی ویژه و ثابت شده‌ای است که به وسیله‌ی آن‌ها می‌توانید به سرعت افکار و احساسات دیگران را ارزیابی کنید.

آیا تا به حال این آرزو را داشته‌اید که قادر به خواندن ذهن دیگران بودید و می‌دانستید که چه در سر دارند؟ هم اکنون با استفاده از سیستمی پیشرفته و طبق اصول روانشناسی به راحتی به آرزوی خود دست پیدا می‌کنید! دکتر دیوید جی. لیبرمن در کتاب ذهن دیگران را بخوانید (You Can Read Anyone) برنامه‌ای کامل به شما ارائه می‌دهد که می‌توانید به راحتی از آن استفاده و ذهن‌خوانی کنید.

لازم به ذکر است که کتاب ذهن دیگران را بخوانید اطلاعاتی درباره‌ی زبان بدن به شما نمی‌دهد. این کتاب به شما نخواهد گفت چگونه فردی را بر اساس این که به چه شکل دست‌هایش را جمع کرده یا بندکفش‌هایش را بسته است قضاوت کنید. بلکه این کتاب به شما یاد می‌دهد که چگونه متوجه شوید که هر فردی در موقعیت‌های متفاوت زندگی چه فکرها و احساساتی در سر دارد. برای مثال، می‌توانید دقیقاً بفهمید که آیا یک فروشنده، آدم بی‌‌شیله‌ پیله‌ای است یا شخصی که می‌خواهید با او دوست یا وارد معامله شوید، آدم قابل اعتمادی است یا نه.

لطفاً توجه داشته باشید که این کتاب ربطی به «تله‌پاتی» ندارد که به وسیله‌ی آن بتوان فهمید طرف مقابل دقیقاً به چه عددی فکر می‌کند یا مثلاً بتوان حدس زد که آیا کسی برای ناهار خیال دارد ساندویچ تن ماهی بخورد!

بخش اول این کتاب به شما یاد می‌دهد که چگونه در یک نظر به افکار، عواطف و احساسات عمده‌ی افراد پی ببرید. این سیستم درباره‌ی هر فرد، مکان، ایده یا موقعیت مؤثر است. برای مثال، فقط در عرض چند ثانیه می‌توانید متوجه شوید که آیا فردی چیزی را دوست دارد یا نه، از اعتماد به‌ نفس برخوردار است یا خیر، صادق است یا نه!

بخش دوم در مواقعی استفاده می‌شود که می‌خواهید اطلاعات دقیق‌تری را کسب کنید. در این بخش، یاد می‌گیرید که چگونه شرح حال نسبتاً کاملی از هر کس به دست آورید، چگونه فکر یا احساس کسی را بخوانید و چگونه رفتار او را حدس بزنید.

دیوید جی. لیبرمن را بیشتر بشناسیم:

دکتر دیوید جی. لیبرمن (David J Lieberman)، فوق تخصص رشته‌ی روانشناسی و موسس تجزیه و تحلیل فعالانه اعصاب است. روش‌های شگفت‌انگیز منجر به پیشرفت در بخش‌های مختلف شده و از سوی دولت‌ها، سازمان‌های اداری و شرکت‌های تجاری معتبر در بیشتر از بیست و پنج کشور جهان، بهره‌گیری شده است.

جملات برگزیده‌ی کتاب ذهن دیگران را بخوانید:

– شاید صداقت بهترین تدبیر باشد، اما چون یافت نمی‌شود، عدم صداقت جای آن را گرفته است. (جورج کارلین)
– فقط یک چیز وحشتناک تر از فردی است که درست نمی‌داند نسبت به چیزی علاقه دارد یا انزجار، و آن فردی است که این را به روشنی می‌داند، اما شهامت ابرازش را ندارد. (تونی رندال)
– اعتماد به‌ نفس اولین ضرورت برای انجام کارهای بزرگ است. (ساموئل جانسون)
– تصور نکنید با پوشاندن شواهد می‌توانید مردم را فریب دهید. (دوایت دی. آیزنهاور)
– نیمی از اوقاتی که مردم فکر می‌کنند در حال مذاکره‌ی کاری هستند، فقط وقتشان را تلف می‌کنند. (ادگار واتسن هاو)

نکوداشت‌های کتاب ذهن دیگران را بخوانید:

– در مدت بیش از 20 سال فعالیتم در اجرای قانون هیچ تکنیک تشخیص دروغی ندیده‌ام که تا این حد دقیق و درست باشد.

– ذهن دیگران را بخوانید مجموعه‌ای از از نکات ناکارآمد نیست. لیبرمن تکنیک‌های روانشناختی اثبات شده‌ای را ارائه می‌دهد که وارد شدن درون ذهن دیگران است. از میان تمام کتاب‌های او ، آخرین کتابش “ذهن دیگران را بخوانید” از هر نظر برتر است. بینش دکتر لیبرمن در مورد طبیعت انسانی بسیار دقیق و کاربردی است.

در بخشی از کتاب ذهن دیگران را بخوانید می‌خوانیم:

اینک بیایید ببینیم آیا کسی که با او قرار گذاشته‌اید به شما علاقه‌مند است، آیا همکارتان واقعاً مایل است شما را در طرح‌تان یاری کند، یا آیا مشتری شما به محصول‌تان علاقه‌مند است؟

اگر دید شفافی داشته باشیم ارزیابی‌علاقه‌مندی فرد مورد نظرمان کار دشواری نیست. اشکال اینجاست که هر قدر تمایل ما برای صورت پذیرفتن چیزی بیشتر باشد – برای مثال، یک قرار ملاقات یا یک فروش – نگاه واقع بینانه‌ی ما نسبت به علاقه‌ی فرد مقابل کمتر می‌شود.

وقتی دید ما محدود شود بیشتر دچار وسواس می‌شویم. برای مثال، وقتی به دنبال چیزی باشیم که از نظرمان با اهمیت است، مثل یک طرح یا رابطه، ممکن است همه چیز را تحلیل و آن را بسیار بزرگ کنیم. وقتی به چیزی آن‌قدر علاقه‌مند شویم که به دنیای ما تبدیل شود می‌تواند ما را به نابودی بکشاند. بنابراین، بهترین کاری که می‌توانیم انجام دهیم این است که وضعیت را تا آنجا که ممکن است واقع بینانه ارزیابی کنیم و از خود بپرسیم، «اگر این اتفاق برای یکی از دوستانم رخ می‌داد من چه توصیه‌ای به او می‌کردم؟»

فردی که به کسی یا چیزی علاقه‌مند باشد آن را بروز می‌دهد، حتی اگر چیزی بگوید یا کاری کند که احساسات واقعی‌اش را پنهان کند. این فصل شامل دو تکنیک است، دو نشانه‌ی اساسی علاقه و یک روند پیشرفته و تقریباً بی‌خطا برای ارزیابی سریع میزان علاقه‌ی هر کس نسبت به هر چیز.
دسته کتاب‌های خودسازی و شخصیت‌شناسی، ۱۹۲ صفحه، ۴۲۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، شابک: 978-600-92810-6-0 چاپ ۱۳۹۱: ۲۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۵۰۰ ت – 4.49€۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگانارسال به دوستانفهرست مطالبدرباره‌ی نویسنده
نحوه‌ی کاربرد کتاب
مقدمه
بخش 1: هفت پرسش اساسی
فصل اول: آیا این شخص چیزی را پنهان می‌کند؟
فصل دوم: آیا از آن خوشش می‌آید یا نه؟
فصل سوم: آیا او از خود خاطرجمع است یا فقط تظاهر به خونسردی می‌کند؟
فصل چهارم: اوضاع واقعاً از چه قرار است؟
فصل پنجم: ارزیابی میزان علاقه: آیا او علاقه‌مند است این که فقط دارید وقتتان را تلف می‌کنید؟
فصل ششم: دوست یا دشمن: او واقعاً طرف کیست؟
فصل هفتم: شرح حال عاطفی: چگونه تشخیص دهید فرد مورد نظر تا چه حد دارای ثبات شخصیت، سلامت روان و بی‌خطر است؟
بخش 2: با شناخت روند تصمیم‌گیری، از مقاصد و نیات درونی اشخاص آگاه شوید.
فصل هشتم: تحلیل و ارزیابی مدبرانه (اس. ان. اِی. پی) براساس تیپ‌های شخصیتی نیست
فصل نهم: رنگ‌های اولیه‌ی فکر
فصل دهم: چگونه و چرا رفتارمان گویای افکارمان است
فصل یازدهم: تأثیر عزت‌نفس: شش عامل مهم
فصل دوازدهم: آیا او عزت نفس دارد یا فقط تظاهر می‌کند؟ 5 تله
فصل سیزدهم: عامل آشکارکننده‌ی عزت‌نفس: تعیین سطح عزت‌نفس افراد
فصل چهاردهم: سه نمایه‌ی اصلی
فصل پانزدهم: هنر و علم ذهن‌خوانی: مثال‌های واقعی
سخن آخر
.
.

.

[WD_Button id=11098]

کتاب, کتاب های پرفروش سال

🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️
مخلوط / معرفی کتاب / بررسی کتاب / خرید کتاب / تخفیف خرید / قیمت خرید / خرید کتاب های پرفروش / دانلود کتاب / نقد کتاب / فهرست کتاب / makhlut.ir /

[WD_Button id=11098]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *