معرفی ، بررسی و خرید کتاب شروع کردی تمومش کن: هنر به انجام رساندن، اقدام کردن، اجرا کردن و خویشتن داری

معرفی ، بررسی و خرید کتاب شروع کردی تمومش کن: هنر به انجام رساندن، اقدام کردن، اجرا کردن و خویشتن داری
.
.
.

[WD_Button id=11098]

معرفی کتاب شروع کردی تمومش کن: هنر به انجام رساندن، اقدام کردن، اجرا کردن و خویشتن داریکتاب شروع کردی تمومش کن: هنر به انجام رساندن، اقدام کردن، اجرا کردن و خویشتن داری از پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز و آمازون اثر پیتر هالینز، با ارائه تاکتیک‌ها و تدابیر کاربردی به شما انگیزه می‌دهد تا تمام کارهای نیمه تمام خود را به پایان برسانید و به موفقیت چشمگیری دست پیدا کنید.

چقدر می‌توانید کاری را که شروع می‌کنید، با دقت به انجام برسانید و تمام کنید؟ احتمالاً بارها این عبارات را شنیده‌اید، اما منظور چیست؟

این نوع جملات به معنای واقعیت بخشیدن به نیات شما می‌باشند. اغلب می‌گویید کاری را انجام خواهید داد و در یک هفته‌ی اول آن را با تمام انگیزه شروع می‌کنید اما با اولین نشانه‌ی سختی، خستگی، ملالت یا مشغله، خیلی راحت آن را کنار می‌گذارید و تا ابد در پستوی ذهنتان پنهانش می‌کنید. وقتی کار شروع شده‌تان را به انجام می‌رسانید و تمام می‌کنید، در واقع آن حلقه‌ی مشترک را باز می‌کنید و کنترل زندگی‌تان را به‌ دست می‌گیرید.

چه می‌شود اگر کارها را به انجام برسانیم؟

به انجام رساندن، مسیر دشوارتری است، اما فوایدش باعث می‌شود، این سفر ارزش تلاش و تقلّا را داشته باشد. اگر عادت کنید کارها را به انجام برسانید، قادر خواهید بود بهره‌وری‌تان را بالا ببرید، هر فرصتی را به حداکثر برسانید و کامل‌ترین نیروی بالقوه‌تان را بالفعل کنید.

اگر شخصی باشید که کارهایتان را دنبال می‌کنید و به انجام می‌رسانید، روابطتان نیز بهتر خواهند شد. خواهید فهمید که اگر همیشه سر قولتان بمانید، اعتماد ناظران، همکاران و کارکنانتان را به‌ دست خواهید آورد. مهم‌تر اینکه، روابط بهتری با همسر، فرزندان و دوستانتان خواهید داشت. آن‌ها می‌دانند که می‌توانند به حرف شما اعتماد کنند، چون دیده‌اند که شما طبق برنامه‌هایتان عمل می‌کنید و به قولتان وفا می‌کنید.

به‌علاوه، به انجام رساندن کارها به شما کمک خواهد کرد رابطه‌ی بهتری با خودتان داشته باشید و شما را وادار می‌کند با خواسته‌ها، نیازها، توانایی‌ها و ترس‌هایتان ارتباط نزدیک‌تری داشته باشید، بنابراین به‌ جای اینکه برده و اسیر ترس‌های ناخودآگاه و فشارهای جامعه باشید، مسئولیت و کنترل زندگی‌تان را بر عهده می‌گیرید.

جملات برگزیده‌ی کتاب شروع کردی تمومش کن: هنر به انجام رساندن، اقدام کردن، اجرا کردن و خویشتن داری:

– هنر به انجام رساندن کارها به شما اجازه می‌دهد به‌جای پذیرفتن زندگی کنونی‌تان، زندگی‌ بسازید که واقعاً می‌خواهید.
– قبل از شروع کارتان، تمام اطلاعات و مطالبی که لازم دارید، جمع‌آوری کنید، تا بتوانید بی‌وقفه کار کنید و به عزم حرکت برسید.
– با کاربرد سخت و پرزحمت رفتارهای نامطلوب و همچنین با آسان و راحت کردن رفتارهای مطلوب، هزینه‌ی تراکنش را پایین آورید.
– با فهمیدن اینکه هر کاری در واقعیت چقدر زمان خواهد برد و با در نظر گرفتن تغییر فکر و ناکارآمدی خودتان، وقتتان را بهتر مدیریت کنید.
– برای هر کار بزرگ و پیش‌ پا‌ افتاده، یک تابلوی امتیاز درست کنید. این کار شما را باانگیزه نگه می‌دارد و باعث می‌شود برای رشد و پیشرفت تلاش کنید.

در بخشی از کتاب شروع کردی تمومش کن: هنر به انجام رساندن، اقدام کردن، اجرا کردن و خویشتن داری می‌خوانیم:

چه چیزی شما را به سمت دنبال کردن و به انجام رساندن کاری که شروع می‌کنید، سوق می‌دهد؟ چگونه می‌توانید با انگیزه بمانید؟

زنی به نام سالی را در نظر بگیرید. سالی، یک فرد آرمان‌گراست، بنابراین خیریه‌ای را برای کمک به افراد فقیر راه‌ اندازی کرد، اما چالش‌ها و مشکلات فراوان در طول مسیر را پیش‌بینی نکرده بود. او نفهمید که کار کردن در یک محیط غیرانتفاعی و بدون سود هم، یک تجارت به شمار می‌رود و کار او بیشتر از آنکه، کمک به مردم باشد، یک تجارت بود.

هروقت برای تهیه‌ی سرمایه، رقابت با خیریه‌های دیگر، برای کمک و بخشش و کسب‌وکار و برای برانگیختن علاقه‌ی دیگران به انگیزه‌اش، با مشکلی مواجه می‌شد، احساس می‌کرد تحت فشار است و کم آورده است. «چرا خیلی سخت می‌توان مردم را تشویق کرد به یکدیگر اهمیت بدهند؟» از خودش می‌پرسید.

سالی خیلی زود علاقه‌اش را به آن کار از دست داد، فقط احساسات و تداعی‌های منفی زیادی را تحمل می‌کرد. او از نوشتن نامه‌های کمک هزینه تحصیلی و حضور در رویدادهای خیریه و نیکوکاری بیزار شده بود. بعد چند ماه، انگیزه‌ای را که آنقدر برایش مهم بود، از دست داد. همه تعجب کردند که چرا از کاری که آنقدر برایش مهم بود، منصرف شد.

دلیل اصلی شکست سالی، این بود که نتوانست جوانب منفی بنیادش را پیش‌بینی و برایشان برنامه‌ریزی کند. او تصور می‌کرد، بیشتر به مردم کمک می‌کند و زحمتی برای تهیه‌ی بودجه‌ی آن نخواهد کشید. چون فقط به اهدافی متکی بود که به او انگیزه می‌دادند، کارش را به انجام برساند. به خودش هیچ کمکی نکرد که بر جوانب منفی کسب‌وکار بنیادش غلبه کند.
دسته کتاب‌های موفقیت، ۱۴۴ صفحه، ۵۲۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، شابک: 978-600-451-655-6 چاپ ۱۳۹۸: ۲۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۵۰۰ ت – 2.99€۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگانارسال به دوستانفهرست مطالبمقدمه
فصل اول: فکر کردن بس است، حالا عمل کن
فصل دوم: مشتاق بمان
فصل سوم: بیانیه بساز
فصل چهارم: ذهنیت به انجام رساندن
فصل پنجم: علم تعلل نابود کننده
فصل ششم: منطقه بدون حواس‌ پرتی
فصل هفتم: خطرات مرگ‌ بار
فصل هشتم: ساختارهای دائمی برای موفقیت
خلاصه‌ی‌ کتاب
.
.

.

[WD_Button id=11098]

کتاب, کتاب های پرفروش سال

🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️
مخلوط / معرفی کتاب / بررسی کتاب / خرید کتاب / تخفیف خرید / قیمت خرید / خرید کتاب های پرفروش / دانلود کتاب / نقد کتاب / فهرست کتاب / makhlut.ir /

[WD_Button id=11098]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *