معرفی ، خرید و بررسی کتاب تحلیل‌هایی بر آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی در جامعه

معرفی کتاب تحلیل‌هایی بر آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی در جامعهدر کتاب تحلیل‌هایی بر آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی در جامعه نوشته‌ی کاوه احمدی علی آبادی کوشش شده تا به عوامل و زیرساخت‌های اجتماعی – فرهنگی پرداخته شود که موجب پدیده‌ی فرار مغزها شده است. پدیده‌ای که نتیجه‌ی یک فرآیند طولانی و مستمر در نهادهای مختلف خانواده، پرورشی و سایر نهادهای اجتماعی است.
اینکه برخی از جوامع پیشرفته در مقایسه با جوامع دیگر از امکانات بالقوه و بالفعل بیشتری برخوردارند پدیده‌ای است طبیعی که علاوه بر جامعه‌ی ما، بسیاری از جوامع دیگر نیز با آن رو به رو هستند که از انواع مزیت‌های نسبی جوامع پیشرفته در مقایسه با جوامع دیگر ناشی می‌شود. در حالی که فرار مغزها یک آسیب اجتماعی‌ست که از عدم توانمندی یک جامعه در جذب جهان‌بینی فردی نخبگان و دگراندیشانش در کل فرهنگ و جهان‌بینی جمعی جامعه برمی‌خیزد و با تقابل آن دو جهان بینی، منتهی به آن می‌شود که نخبگان و دگراندیشان احساس کنند که دیگر نمی‌توانند در جامعه‌ی خود زندگی کنند.
دسته کتاب‌های روانشناسی، ۱۷۶ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، شابک: 978-600-192-266-4 چاپ ۱۳۹۱، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت – 1.49€۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگانارسال به دوستان🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️فهرست مطالب🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️تبیین مهاجرت نخبگان و دگر اندیشان
شکاف نسل‌ها و وندالیسم و شکاف سنت و مدرن در جامعه‌ی ما
طراحی در خانواده‌ها؛ فرش و سفره آرایی و مهمانی
وضع سرمایه‌های انسانی، اجتماعی و فرهنگی در ایران
معضل کنش‌های اجتماعی و تاثیر آن بر توسعه اقتصادی
نقش تربیت خانواده و مدرسه در شکل گیری جوامع بسته و جوامع باز و آزاد
نقش و تاثیر کارهای داوطلبانه، سازمان‌های غیر دولتی و تجارب بومی در مددکاری اجتماعی
جمع بندی تحلیل‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *