معرفی ، خرید و بررسی کتاب دروغ‌گو را در چند دقیقه بشناسید (مهارت کشف دروغ‌گو)

معرفی ، خرید و بررسی کتاب دروغ‌گو را در چند دقیقه بشناسید (مهارت کشف دروغ‌گو)
.
.
.

معرفی کتاب دروغ‌گو را در چند دقیقه بشناسید (مهارت کشف دروغ‌گو)هدف کتاب دروغ‌گو را در چند دقیقه بشناسید (مهارت کشف دروغ‌گو) اثر دیوید جی. لیبرمن، نفی و ذم دروغ و دروغ‌گو نیست، مقصد، کشف دروغ و دروغ‌گو و همچنین کشف دروغ از رفتار ظاهری افراد، کلام افراد، سیاق جمله‌ها و عبارت‌هایشان، زبان بدن‌شان، پرسش‌هایشان، با روش‌هایی کاملا تجربی و آموختنی است.

تکنیک‌های کتاب مه‍ارت‌ ک‍ش‍ف‌ دروغ‌گ‍و (Never be lied to again)، به تدریج با یک سیر منطقی، از مراحل ابتدایی کشف دروغ، تا مراحل پیشرفته آن را شامل است و مثال‌های متعدد و سناریوهای گوناگون، آن‌چه را باید از دروغ‌گو بیرون کشید و دریافت، می‌آموزد.

کتاب مه‍ارت‌ ک‍ش‍ف‌ دروغ‌گ‍و، برای مدیران شرکت‌ها و کارخانه‌ها، دوایر استخدامی، قضات دادگاه‌ها، بازپرسان، مأموران دوایر آگاهی و نیروهای انتظامی، وکلا، صاحبان بنگاه‌های مالی، خریداران کالا، همسران، صاحب‌منصبان، سیاست‌مداران و… سودمند است و به ایشان نکته‌ها آموزد و تجربه‌ها اندوزد.

ناگفته پیداست که اولا، برخی از مثال‌ها چه بسا مختص جامعه‌های غربی است، لذا شاید، ما را نشاید و ثانیا، تنوع ضمایر مذکر و مؤنث، که در متن اصلی اثر بسیار است و در ترجمه فارسی به دلیل وحدت ضمایر از نظر جنس، نمی‌توان کاملا آن را منتقل کرد، بیشتر تنوع در عبارت‌پردازی است.

از امام عسگری (ع) نقل است: «همه اعمال زشت را خانه‌ای است که کلید آن، دروغ است.» البته، آموزش کشف دروغ، آموزش دروغ‌گویی نیست تا بتوان از آن، به هدف بدآموزی استفاده کرد یا به دیگران خسارت زد. روند کتاب بر این اساس است که چگونه دروغ را بیابید، نه چگونه بتوانید دروغ بگویید.

صداقت شالوده هر رابطه‌ای است خواه شغلی، خواه فردی. دانستن نیت واقعی یک فرد یقینا با ارزش است، چرا که اغلب موجب صرفه‌جویی در زمان، نیرو و کاهش غم و اندوه می‌شود. زمانی که شما نیت واقعی فرد را می‌دانید، قدرت کنترل موقعیت و شرایط را خواهید داشت یا حداقل از شما سوءاستفاده نمی‌شود.

در زندگی هیچ هدفی مهم‌تر از این نیست که همیشه تصمیمات درست بگیرید. به یاد داشته باشید تصمیم شما همیشه به محکمی و صحت حقایقی است که مبنای کار شماست. با این حال یاد خواهید گرفت چگونه منظور اصلی پیام را درک کنید و زمانی که افراد افکارشان را به زبان نمی‌آورند، آن را بخوانید.

در یک جامعه ایده‌آل، نه نیازی به دروغ است و نه نیازی به خواندن این کتاب، ولی ما در دنیایی از فریب زندگی می‌کنیم و خواه‌ ناخواه در این بازی گیر افتاده‌ایم. سؤال این است که آیا دوست دارید برنده شوید؟ مسلما هرگز دوست ندارید در ازدواج سرتان کلاه برود. دوست دارید که در کسب و کارتان هم در موقعیت بالاتر و برتر باشید. دیوید جی. لیبرمن (David J. Liberman) در این کتاب ذکر می‌کند که در هر زمان و مکانی که با مردم مواجه می‌شوید، یک برنده باشید.

در بخشی از کتاب مه‍ارت‌ ک‍ش‍ف‌ دروغ‌گ‍و می‌خوانید:

هنگامى که متوجه مى‌شوید به شما دروغ مى‌گویند، آیا باید سریعا با شخص دروغ‌گو مقابله کنید؟ معمولا نه. بهترین روش این است که موضوع را به ذهن بسپارید و به گفت‌وگو ادامه دهید و بکوشید اطلاعات بیشترى به دست آورید. وقتى با شخصى که به شما دروغ گفته مقابله مى‌کنید، حالت و فضاى گفت‌وگو تغییر مى‌کند و جمع‌آورى اطلاعات اضافى سخت‌تر مى‌شود. بنابراین تا به دست آوردن تمام شواهد مورد نیاز، صبر کنید و بعد تصمیم بگیرید که آیا مى‌خواهید همان موقع با شخص برخورد کنید و یا صبر کنید و تصمیم بگیرید که چگونه مى‌توانید از این شناخت به بهترین نحو به نفع خود استفاده کنید.
دسته کتاب‌های روانشناسی بزرگسالان، کتاب‌های ارتباطات و روابط عمومی، ۲۰۸ صفحه، ۵۶۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، شابک: 978-964-6235-95-6 چاپ ۱۳۸۵، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت – 2.49€۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگانارسال به دوستان🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️فهرست مطالب🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️فصل 1: نشانه‌هاى فریب
فصل 2: تبدیل شدن به یک دروغ سنج انسانى
فصل 3: تاکتیک‌هاى شناسایى فریب و جمع‌آورى
فصل 4: بازى‌هاى ذهنى
فصل 5: تکنیک‌هاى پیشرفته دستیابى به حقیقت
فصل 6: روان‌شناسى در خدمت شما
فصل 7: موانع درونى حقیقت
فصل 8: موانع خارجى حقیقت: حقه‌هاى تجارت
.
.
.

کتاب, کتاب‌های روانشناسی – پرفروش‌ها

🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️
مخلوط / معرفی کتاب / بررسی کتاب / خرید کتاب / تخفیف خرید / قیمت خرید / خرید کتاب های پرفروش / دانلود کتاب / نقد کتاب / فهرست کتاب / makhlut.ir /

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *