معرفی ، خرید و بررسی کتاب روانشناسی برای والدین: از تولد تا نوجوانی

معرفی ، خرید و بررسی کتاب روانشناسی برای والدین: از تولد تا نوجوانی
.
.
.

معرفی کتاب روانشناسی برای والدین: از تولد تا نوجوانیکتاب روانشناسی برای والدین: از تولد تا نوجوانی نوشته‌ی فی کارلیسل، شواهد روان‌شناسانه را درباره موضوعات فرزندپروری از تولد تا نوجوانی به شکلی قابل فهم عرضه می‌کند. با این هدف که پلی میان کتاب‌های روانشناسی کودک و کتب سنتی فرزندپروری باشد.

آیا تاکنون این سوالات را از خود پرسیده‌اید: آیا بهتر است در برخورد با فرزندانم سخت‌گیر باشم یا آسان‌گیر؟ اگر فرزندم قربانی قلدری شود، چه اقدامی باید انجام دهم؟ چگونه نوجوان خود را به گفتگو با خودم تشویق کنم؟ اگر فرزندم دچار خوانش‌پریشی شود چه اقدامی باید انجام دهم؟ کتاب روانشناسی برای والدین: از تولد تا نوجوانی (Psychology For Parents: Brith To Teens) پاسخ این پرسش‌ها را بر پایه تحقیقات روانشناختی ارائه می‌کند.

این راهنمای مرجع جامع، موضوعات متنوعی را نظیر هوش، شخصیت، نیازهای ویژه و سلامت روان را دربرمی‌گیرد و هنگامی که موضوعات مختلفی در زندگی کودکان پیش می‌آید، والدین به این کتاب رجوع خواهند کرد.

فی کارلیسل (Faye Carlisle) در کتاب روان‌شناسى برای والدین: از تولد تا نوجوانی تلاش کرده است که بدون اتکا به نظرات شخصی و بر پایه‌ی تحقیقات روان‌شناختی درباره‌ی فرزندپروری، به توصیه‌های متناقض برخی از متخصصین فرزندپروری پایان دهد.

در بخشی از کتاب روانشناسی برای والدین: از تولد تا نوجوانی می‌خوانیم:

با پسرتان گوشه‌ای بنشینید و به او بگویید که دیده‌اید او بسیار دروغ می‌گوید. از او بپرسید که چرا دروغ می‌گوید؟ پسرتان ممکن است نمونه‌هایی بیاورد که شما دروغ گفته‌اید. برایش سخنرانی نکنید و به آرامی ‌تفاوت میان دروغ‌ گفتن، به منظور حفظ عواطف و احساسات دیگران و دروغ‌ گفتن برای انجام‌ ندادن کاری را شرح دهید. دروغ گفتنی که به لحاظ اجتماعی پذیرفته است، با دروغ گفتن برای فرار از تنبیه متفاوت است، مانند وقتی که از هدیه‌ای خوشتان نیامده و به هدیه‌ دهنده می‌گویید که آن کادو را دوست دارید. به پسرتان بگویید اگر دوباره دروغ بگوید عواقبی در انتظارش خواهد بود. برای مثال، به ازای هر دروغ مبلغی از پول توی جیبی‌اش را از او خواهید گرفت.
دسته کتاب‌های روانشناسی کودک و نوجوان، کتاب‌های علوم تربیتی، ۲۴۴ صفحه، ۹۹۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، شابک: 978-600-6895-90-1 چاپ ۱۳۹۶: ۱۹۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۵۰۰ ت – 3.49€۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگانارسال به دوستان🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️فهرست مطالب🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️مقدمه
فصل 1: تربیت و رشد اخلاقی
فصل 2: شخصیت
فصل 3: هوش
فصل 4: جمعیت در خانواده و رقابت خواهر و برادری
فصل 5: بازی
فصل 6: الگوها، تفاوت‌های جنسیتی و رسانه
فصل 7: رشد زبانی و آموزش
فصل 8: دلبستگی
فصل 9: خواب
فصل 10: غذاخوردن
فصل 11: آموزش استفاده از توالت
فصل 12: بازگشت به کار
فصل 13: نوجوانان
فصل 14: نیازهای ویژه
فصل 15: مشکلات
فصل 16: سلامت روان
مراجع
.
.
.

کتاب, کتاب‌های روانشناسی – پرفروش‌ها

🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️
مخلوط / معرفی کتاب / بررسی کتاب / خرید کتاب / تخفیف خرید / قیمت خرید / خرید کتاب های پرفروش / دانلود کتاب / نقد کتاب / فهرست کتاب / makhlut.ir /

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *