معرفی ، خرید و بررسی کتاب قدرت تصویرسازی ذهنی (نقشه‌پردازی ذهنی)

معرفی ، خرید و بررسی کتاب قدرت تصویرسازی ذهنی (نقشه‌پردازی ذهنی)
.
.
.

معرفی کتاب قدرت تصویرسازی ذهنی (نقشه‌پردازی ذهنی)کتاب قدرت تصویرسازی ذهنی (نقشه‌پردازی ذهنی) نوشته‌ تونی بوزان، ابزاری پویا و خارق‌العاده و وسیله‌ای قدرتمند، سریع و هوشمندانه برای حل مشکلات و اندیشه گشایی، برنامه‌ریزی، یادداشت برداری، مرور و بسیاری کارهای دیگر است.

این کتاب ابزاری پویا و جالب است، که هر گونه تفکر و برنامه‌ریزی را به فعالیتی سریع‌تر و هوشمندانه‌تر تبدیل می‌کند. آفرینش نقشۀ ذهنی راهی بنیادی برای دستیابی و استفاده از منابع بی‌پایان مغز، گرفتن تصمیم‌های مناسب و درک احساسات خویش است.

کسانی که با کتاب‌های قبلی تونی بوزان (Tony Buzan) آشنا هستند، می‌دانند هنگامی که در دوران دانشجویی سعی می‌کرد به روش مؤثری برای یادداشت‌ برداری دست‌ پیدا کند، برای اولین بار مفهوم نقشۀ ذهنی را به عنوان ابزاری برای کمک به حافظه و یادگیری به وجود آورد.

به کمک این تجربۀ خارق‌العاده و موفقیت ناشی از آن، متوجه شد که نقشه‌های ذهنی برای تمام کسانی که می‌خواهند توانایی‌های طبیعی خود را به بیشترین بهره‌وری برسانند و در زندگی شخصی خود تحول پدید آورند، ابزاری قدرتمند به حساب می‌آید. امید و باور او این است که نقشه‌های ذهنی در آینده‌ای نزدیک، به عاملی تبدیل خواهند شد که نسل کاملی از افراد، کارآفرینان و آموزشگران را تحت تأثیر قرار می‌دهند.

به کمک نقشه‌های ذهنی، می‌توانیم تمام جنبه‌های زندگی خود را با اطمینان برنامه‌ریزی نماییم. این نقشه‌ها وسیله‌ای برای برقرار نمودن ارتباط، حل مشکل، بکارگیری رؤیاپردازی خلاقانه، آموزش، تجدید نظر کردن، مدیریت زمان و یادآوری خاطرات هستند. همچنین می‌توانند در جای خود آفرینش هنری نیز به شمار روند.

برای کسانی هم که هنوز با نقشه‌های ذهنی آشنا نشده‌اند، کتاب قدرت تصویرسازی ذهنی (The mind mapping) نقطۀ شروع مناسبی برای یادگیری‌ مهارت‌ها، کاربرد و اصول بنیادین نهفته در آن است. بهتر است این کتاب را به همراه «قدرت حافظۀ درخشان»، یکی دیگر از کتاب‌های کوچک بوزان، بخوانید تا عملکرد حافظه را بهتر درک کنید.

به علاوه آن که نقشه‌های ذهنی تمام اصول خلاقیت مورد نیاز برای فعال نمودن، یادآوری مؤثر و حافظۀ کوتاه‌ مدت و بلند مدت را به صورت یک جا در خود جمع نموده است. کتاب‌های تونی بوزان در بیش از ۱۰۰ کشور جهان به موفقیت‌های عظیم دست یافته و به بیش از ۳۰ زبان گوناگون ترجمه شده‌اند.
دسته کتاب‌های خودسازی و شخصیت‌شناسی، ۱۱۷ صفحه، ۶۸۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، شابک: 978-964-182-046-8 چاپ ۱۳۹۶: ۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۵۰۰ ت ویژه امروز: ۲۴۵۰ ت (۳۰%) – 1.04€۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگانارسال به دوستان🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️فهرست مطالب🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️مقدمه
سخنی درباره واژه‌شناسی کتاب
فصل اول: نقشه ذهنی چیست؟
فصل دوم: موضوع‌های ذهنی
فصل سوم: تفکر گسترش ‌یابنده
فصل چهارم: اصول مربوط به نقشه ذهنی
فصل پنجم: آفرینش یک نقشه ذهنی
فصل ششم: نقشه‌های ذهنی برای تمام موقعیت‌ها
فصل هفتم: نقشه‌های ذهنی در عرصه آموزشی
فصل هشتم: نقشه‌های ذهنی در زندگی حرفه‌ای شما
فصل نهم: نقشه‌های ذهنی برای آینده
برای مطالعه بیشتر
.
.
.

کتاب, کتاب‌های روانشناسی – پرفروش‌ها

🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️
مخلوط / معرفی کتاب / بررسی کتاب / خرید کتاب / تخفیف خرید / قیمت خرید / خرید کتاب های پرفروش / دانلود کتاب / نقد کتاب / فهرست کتاب / makhlut.ir /

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *