معرفی ، خرید و بررسی کتاب مزیت شکست خوردن

معرفی ، خرید و بررسی کتاب مزیت شکست خوردن
.
.
.

معرفی کتاب مزیت شکست خوردنکتاب مزیت شکست خوردن به قلم مگان مک آردل، با تاکید بر اینکه بسیاری از کسب و کارهای موفق حاصل شکست‌های متوالی هستند، به شما نشان می‌دهد که چگونه شکست می‌تواند کلید موفقیت باشد و به پیروزی منجر شود.

اغلب انسان‌ها از شکست بیش از هر چیز دیگری می‌ترسند. می‌توان گفت که این ترس در میان مردم امریکا حتی بالاتر از مرگ است. هراس از صحبت کردن در جمع، که در واقع همان ترس از شکست در برابر دیگران است، در میان آنان بسیار شایع است. شکست در حالت طبیعی هم ناخوشایند است، چه برسد به اینکه دیگران هم نظاره‌گر آن باشند.

این غریزه‌های عمیق، همگی با طبیعت انسان گره خورده‌اند. اما خود انسان نیز با طرز فکرش در مورد شکست خوردن به آن‌ها دامن می‌زند. شما گمان می‌کنید دلیل شکست خوردن این است که فردی در جایی مرتکب یک کار اشتباه شده است. اما در واقع در بیشتر موارد، شکست ماحصل انجام کاری درست است؛ کاری که کسی تا به حال آن را انجام نداده است و شما برای نخستین بار می‌خواهید آن را آزمایش کنید.

با بررسی زندگی انسان‌های موفق، متوجه می‌شوید که زندگی تمام آن‌ها بر پایه شکست بنا شده است. مگان مک آردل (Megan McArdle) در کتاب مزیت شکست خوردن (The Up Side of Down: Why Failing Well Is the Key to Success) به شما نشان می‌دهد اگر شکست را به درستی بپذیرید و با آن کنار بیایید، آن‌وقت شکست ممکن است بهترین پیشامدی باشد که برای شما اتفاق افتاده است در صورتی که بیشتر افراد، شکست را بدترین واقعه می‌دانند.

به بیان دیگر از آن‌جا که شما نمی‌توانید صرفاً با شکست نخوردن موفق شوید، لذا نباید وقت و انرژی خود را صرف این کنید که از این شکست‌ها فاصله بگیرید. شما باید با آغوش باز شکست‌هایی که فرصت‌هایی برای یادگیری و پیشرفت هستند را بپذیرید و مردم را نیز به شکست خوردن راغب کنید و از شکست‌های فاجعه‌آمیز و مخرب دوری کنید.

یادگیری از شکست یعنی متوجه اشتباهاتتان بشوید، زیرا اگر ندانید کجای کارتان اشتباه بوده، چه بسا برای درست کردنش به کارهای اشتباه دیگری هم دست بزنید. برخی از اشتباهات نیازمند مجازات است اما برخی دیگر اشتباهاتی طبیعی است که مرتکب شدن آن‌ها دور از انتظار نیست زیرا در آن کار زیاد ماهر نبوده‌اید. اشتباه کردن به دلیل یک اشتباه دیگر، نهایت فاجعه را نشان می‌دهد.

مگان مک آردل به شما اطمینان می‌دهد که در این کتاب می‌توانید مهارت‌هایی را بیاموزید که به کمک آن‌ها هر شکستی را به فرصت تبدیل کنید.

در بخشی از کتاب مزیت شکست خوردن می‌خوانیم:

تقریباً همه روزنامه‌نگاران این دو رؤیا را دارند. یکی پوشش دادن خبری که ممکن است شما را به تکاپو وادارد، دیگری یافتن خبری که ممکن است باعث شود رئیس جمهور کارش را از دست بدهد. این‌ها رؤیایی است که همه روزنامه‌نگاران وقتی روبه‌روی آن‌ها نشسته‌اید در سر می‌پرورانند.

دن راتر به عنوان خبرنگاری خارجی در ویتنام، اولین رؤیا را به واقعیت تبدیل کرده بود. وقتی در هشتم سپتامبر سال 2004 مقابل دوربین قرار گرفت، حتماً در فکر تحقق رؤیای دوم بود که به گروهی ملحق شد که تاکنون فقط یک تیم مشهور عضوش بود، تیمی متشکل از باب وودوارد و کارل برنشتاین. با شروع فصل انتخابات سال 2004، رئیس جمهور بوش با سناتور جان کری در رقابتی تنگاتنگ بود و شبکه سی‌بی‌اس خودش را آماده کرده بود خبری درجه یک بدهد، شامل مدارکی که نشان می‌داد بوش در هنگام انجام وظیفه در ویتنام به‌ عنوان افسر نیروی‌هوایی ملی تگزاس، بدون مجوز غیبت کرده بود.

این داستان جدیدی نبود. سال‌ها بود که شایعاتی در مورد این قضیه وجود داشت. اما این داستان‌ها و شایعات را نمی‌شد اثبات کرد. خاطرات انسان‌ها بعد از سی سال کم‌رنگ می‌شود و بسیاری از مردم در این مدت فوت کرده‌اند. فقط برنامه تلویزیونی «شصت دقیقه» مدرکی به دست آورده بود که بر حرف‌های مردم و خاطراتشان متکی نبود. آن‌ها به یادداشت‌های خصوصی جری کیلیان افسر ارشد بوش دست یافته بودند که به نظر می‌رسید می‌تواند همه چیز را اثبات کند. این یادداشت‌ها با سابقه رسمی خیلی تمیز و پاک او در تناقض بود و نشان می‌داد که بوش از دستور مستقیم کیلیان مبنی بر انجام پرواز سرپیچی کرده است.
دسته کتاب‌های موفقیت، ۳۱۲ صفحه، ۶۷۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، شابک: 978-964-236-954-6 چاپ ۱۳۹۸: ۳۹۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۷۹۰۰ ت ویژه امروز: ۸۹۵۰ ت (۵۰%) – 3€۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگانارسال به دوستان🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️فهرست مطالب🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️مقدمه
فصل اول: شکست امری اساسی است
شکست متضاد امنیت نیست: در واقع هیچ چیز نیست!
تعریف و تمجید بیش از حد می‌تواند یک سم خطرناک باشد
«آیا می‌خواهید دوباره امتحان کنید؟»
فصل دوم: جامعه با فضیلت
همه شکست‌ها خوب نیستند
چرا سرمایه‌داری در نیویورک جواب می‌دهد اما در مسکو نه
چه کسی قوانین را وضع می‌کند؟
ریشه دیرینه بازارهای مدرن
خطر، به اشتراک گذاشتن، و دو راهی اسکیموها
عدالت کشاورزان
فصل سوم: آزمایش‌ها
عملکرد گذشته هیچ ضمانتی برای نتایج آینده نیست
هرج و مرج در آزمایشگاه
اصلاحات رفاهی: آزمایش به دولت می‌رسد
محدودیت‌های عملی خود را بشناسید
خطرات نقشه آینده
درس درست را یاد بگیرید
فصل چهارم: تصادفات، اشتباهات، شکست‌ها، و بلایا
چطور شکست‌ها بد و بدتر می‌شوند
خطای استاندارد
چطور پزشکان اشتباه می‌کنند
فصل پنجم: بحران
بهترین اتفاقی که تابه‌حال برای من افتاده است
انحطاط جنرال موتورز
تعصب عادی بودن وضعیت
هزینه این اقدامات ناکافی و ناقاطع
پول دور ریختن
«هزینه‌های برگشت‌ناپذیر» یا خطر بدتر شدن اوضاع
تفسیر زیان، یا چرا ما نمی‌توانیم از تصمیم‌های غلط دست برداریم
چرا شرکت‌هایی که زمانی موفق بوده‌اند باز نمی‌توانند موفق باشند
گروه‌گرایی
سه راه
فصل ششم: پذیرفتن اینکه مشکلی داریم
مشکل شناسایی
کوری از سر بی‌توجهی
تا کردن نقشه
تعصب تأیید
از یک خطا در قضاوت تا انحراف در اخلاقیات
فصل هفتم: گیر نیفتادن
بدترین اتفاقی که تا به‌حال برای من افتاده است
چرا بیکاری بدترین وضعیت است
بهترین اتفاقی که برای من افتاد
راز یافتن شغل
نصیحت فروشنده
بدانید که چه موقع نقل مکان کنید
استثنایی بودن بازار کار امریکا
تله بیکاری
فصل هشتم: تقصیر
ما جهان را چگونه می‌بینیم
حقیقت پشت فاجعه
من می‌دانم همیشه یک آدم بد یک جایی وجود دارد
هم‌تیمی شدن مالی
دستگاه شناسایی عمل
توهم کنترل
مقصرها و قضاوت
فصل نهم: تنبیه
صحبت پدرانه
قوانین سختگیرانه تصادفی
آیا مجرمان می‌توانند بر نفسشان غلبه کنند؟
اهمیت پافشاری و مداومت
چرا عشق خشن و بی‌رحمانه جواب می‌دهد
مجازات برای درس دادن است، نه انتقام گرفتن
فصل دهم: بخشش
سخن آخر
.
.
.

کتاب, کتاب‌های روانشناسی – پرفروش‌ها

🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️
مخلوط / معرفی کتاب / بررسی کتاب / خرید کتاب / تخفیف خرید / قیمت خرید / خرید کتاب های پرفروش / دانلود کتاب / نقد کتاب / فهرست کتاب / makhlut.ir /

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *