معرفی ، خرید و بررسی کتاب معجزه کلام و قدرت شگفت انگیز واژه ها

معرفی ، خرید و بررسی کتاب معجزه کلام و قدرت شگفت انگیز واژه ها
.
.
.

معرفی کتاب معجزه کلام و قدرت شگفت انگیز واژه ها
در گفت‌وگوهای روزمره و به خاطر سلامتی و شادابی و موفقیتمان، می‌بایست مواظب زبان و گفتار خود باشیم و به جای استفاده از کلمه‌ها و اصطلاح‌های منفی که باعث تخریب روحیه می‌گردد، از کلمه‌ها و اصطلاح‌های مثبت استفاده کنیم چرا که:  

«کلام‌ها» در اندیشه و احساس، اثرگذارند، «اندیشه‌ها» در احساس و کلام مؤثر هستند و «احساس‌ها» در کلام و اندیشه.

با مهار کردن و در اختیار گرفتن یکی از سه عامل «اندیشه»، «احساس» و «کلام» می‌توان دو عامل دیگر را تحت تأثیر و حتی کنترل خویش درآورد. چون کنترل «کلام» آسان‌تر از مهار «احساس» و «اندیشه» است، برای این‌که آگاهانه احساس‌ها و اندیشه‌های مثبت و سازنده‌ای در خود به‌وجود آورده و تحت کنترل خویش قرار دهیم، می‌بایست از کلمه‌ها و اصطلاح‌های مثبت استفاده کرده و حتی پرسش‌های مثبت از خود بکنیم و به این طریق آگاهانه به کمک کلام مثبت، تأثیر عمیق مثبت بر افکار و عواطف و احساسات خود به‌جای بگذاریم. درواقع با گفتار نیک، در خود، اندیشه نیک و کردار نیک به‌وجود بیاوریم.

با توجه به این‌که ایرانیان در طول تاریخ طولانی خود، همیشه تحت تسلط و فشار اختناق ظلم و ستم حاکمیت دیکتاتور بوده و مورد تعدی، تجاوز و ظلم قرار داشته‌اند، تودۀ مردم به خاطر نگرانی از دست دادن جان، مال و ناموس خود و دیگران، همواره در ترس و اضطراب به‌سر می‌بردند لذا سنت‌ها، رسوم، آداب و عادت‌ها، الگوها و سرمشق‌های امروزی ما، تحت تأثیر فرهنگ ترس و اضطراب شکل گرفته‌اند. این امر در بسیاری از مظاهر روزمرۀ زندگی‌مان مشهود و با کمی دقت قابل رؤیت است.
دسته کتاب‌های ارتباطات و روابط عمومی، ۸۰ صفحه، ۴۱۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، شابک: 978-964-06-8542-0 چاپ ۱۳۹۲، قیمت الکترونیکی: ۱۹۰۰ ت – 0.99€۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگانارسال به دوستان🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️فهرست مطالب🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️
مقدمه
کلام و قدرت واژه‌ها
جادوی کلام
گفتار مشاهیر و نوابغ جهان در مورد کلام و نفوذ آن
چگونه کلمه‌ها، احساس و اندیشه‌ی انسانی را تحت تأثیر قرار می‌دهند
برای استفاده‌ی مناسب‌تراز واژه‌ها، توجه به موارد زیر ضروری است
تغییر عادت‌های منفی به مثبت
عبارت‌ها و جمله‌های تأکیدی مثبت برای ایجاد باورهای مثبت
.
.
.

کتاب, کتاب‌های روانشناسی – پرفروش‌ها

🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️
مخلوط / معرفی کتاب / بررسی کتاب / خرید کتاب / تخفیف خرید / قیمت خرید / خرید کتاب های پرفروش / دانلود کتاب / نقد کتاب / فهرست کتاب / makhlut.ir /

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *