معرفی ، خرید و بررسی کتاب هوش هیجانی خود را بسنجید

معرفی ، خرید و بررسی کتاب هوش هیجانی خود را بسنجید
.
.
.

معرفی کتاب هوش هیجانی خود را بسنجیدتنها زمانی به بینش حقیقی خود دست خواهی یافت که به ندای قلبت گوش کنی. کسی که به ظاهر و بیرون می‌نگرد، در خواب است و آن که درون را می‌نگرد، آگاه و بیدار است. (کارل یونگ)

هوش هیجانی که از طریق ضریب هوش هیجانی سنجیده می‌شود، توانایی شناخت عواطف و هیجانات خود و دیگران است. دو بعد اصلی هوش هیجانی این موارد هستند: الف) شناخت خود، اهداف، تمایلات، واکنش‌ها و رفتار‌های خود؛ ب) شناخت دیگران و درک عواطف آنها. مفهوم هوش هیجانی در اواسط دهه 1990 توسط دنیل گلمن مطرح شد و پس از انتشار کتاب هوش هیجانی در سال 1995 به قلم او، آوازه بیشتری یافت. نظریه هوش هیجانی برای نخستین بار در دهه‌های 1970 و 1980 از طریق کار‌ها و نوشته‌های هاوارد گاردنر (دانشگاه هاروارد )، پیتر سالووی (دانشگاه ییل) و جان مایر (دانشگاه نیوهمپشایر) معرفی شد.
بنابراین مفهوم هوش هیجانی یعنی مجهز بودن به نوعی از خودآگاهی که شما را قادر می‌سازد احساساتان را شناسایی کنید و عواطف خود را مدیریت کنید؛ همچنین خودانگیزشی و توانایی تمرکز بر اهداف به جای تأکید بر به انجام رسانیدن کار‌های جاری نیز یکی دیگر از عناصر هوش هیجانی است. کسی که هوش هیجانی بالایی دارد، همچنین قادر به درک احساسات دیگران است و روابط را بهتر مدیریت می‌کند.

مفهوم هوش هیجانی به ما می‌گوید که بهره هوشی، که معیار سنتی و مرسوم سنجش هوش بوده است، بسیار سطحی و تقلیل‌گرایانه است و حوزه‌های گسترده‌تری از هوش هیجانی مانند عناصر رفتاری و شخصیتی وجود دارند که میزان موفقیت ما را تعیین می‌کنند. به همین دلیل است که هوش هیجانی، در کنار آزمون استعداد، هم‌اکنون به بخش مهمی از مصاحبه‌های استخدامی و رویه‌های گزینشی مبدل شده‌اند.

آزمون‌هایی که در این کتاب 22 مورد را در بر می‌گیرند، برای ارزیابی و تحلیل گستره جنبه‌های شخصیتی و ذاتی شماست. نیازی به خواندن کوییزها پیش از امتحان کردن آنها وجود ندارد، تنها باید پاسخ‌ها شهودی، با طیب خاطر و بدون تفکر زیاد باشند.
دسته کتاب‌های خودسازی و شخصیت‌شناسی، ۲۰۰ صفحه، ۷۹۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، شابک: 978-600-7106-74-7 چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت – 1.49€۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگانارسال به دوستان🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️فهرست مطالب🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️یادداشت ناشر انگلیسی
مقدمه
فصل اول: قدرت شخصیت
فصل دوم: عامل موفقیت
فصل سوم: نگرش
فصل چهارم: هوش اجتماعی
فصل پنجم: راضی یا ناراضی
فصل ششم: برون‌گرا یا درون‌گرا
فصل هفتم: چقدر جرات‌ورز هستید؟
فصل هشتم: برتری جانبی
فصل نهم: خوش‌بین یا بدبین
فصل دهم: پرخاشگری
فصل یازدهم: ماجراجو یا کم‌جرات
فصل دوازدهم: چقدر شکیبا هستید؟
فصل سیزدهم: برنامه‌ریزی شده یا خودانگیخته
فصل چهاردهم: اعتماد به نفس
فصل پانزدهم: عاطفی
فصل شانزدهم: چقدر تحمل سختی‌ها و مشقات را دارید؟
فصل هفدهم: کاردان یا بی‌تدبیر
فصل هجدهم: عامل مدیریت
فصل نوزدهم: سرسخت یا ملایم
فصل بیستم: پذیرا یا محتاط
فصل بیست و یکم: آیا شما از موهبت صرفه‌جویی برخوردارید؟
فصل بیست و دوم: چقدر وسواسی هستید
.
.
.

کتاب, کتاب‌های روانشناسی – پرفروش‌ها

🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️
مخلوط / معرفی کتاب / بررسی کتاب / خرید کتاب / تخفیف خرید / قیمت خرید / خرید کتاب های پرفروش / دانلود کتاب / نقد کتاب / فهرست کتاب / makhlut.ir /

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *