معرفی ، خرید و بررسی کتاب پنج زبان عشق مجردها

معرفی ، خرید و بررسی کتاب پنج زبان عشق مجردها
.
.
.

معرفی کتاب پنج زبان عشق مجردهاکتاب پنج زبان عشق مجردها اثر گری چاپمن و ترجمه زهرا جمالی به ما می‌آموزد چگونه به همسرمان ابراز عشق کنیم و تمنیات قلبی‌مان را با او در میان گذاریم، عاشق بودن و عاشق شدن، بهترین احساس در زندگی است.

تاکنون بیش از دو میلیون نسخه از کتاب پنج زبان عشق مجردها به فروش رفته است و هر سال آمار فروش آن بالاتر می‌رود. این کتاب ارزشمند تاکنون به سی‌و دو زبان زندهٔ دنیا برگردان شده است.

همهٔ ما اعم از متأهل یا مجرد، پیر یا جوان، و هر کس که دلش می‌خواهد دیگران دوستش داشته باشند؛ وقتی نیاز به دوست داشته شدن را در وجود خود احساس کردیم، تلاش می‌کنیم تا به یاری خداوند و انجام کارهای نیک، توانمندی‌هایمان را کشف کنیم. زمانی که درمی‌یابیم دیگران ما را نمی‌پذیرند، برای مطرح کردن خود تلاشی بیشتر می‌کنیم.

اگر ازدواج کرده ولی جدا شده‌اید، یا بنا به هر دلیلی همسرتان را از دست داده‌اید و یا اگر اصلاً ازدواج نکرده‌اید، بی‌شبهه بزرگترین نیاز عاطفی‌تان این است که دیگران شما را دوست بدارند و این مهم‌ترین خواسته‌ی شماست. این کتاب به شما یاری می‌کند تا دیگران را دوست بدارید و دیگران نیز شما را دوست بدارند. پس از خواندن این کتاب، مجردها خواهند توانست مهارت‌هایی که فرا گرفته‌اند را به سمت و سوی درک معنای عشق سوق دهند.

در بخش‌های یکم و دوم کتاب پنج زبان عشق مجردها، به شناخت و تعریف افراد مجرد می‌پردازیم و اینکه چرا عشق، کلید هر رابطه‌ای است. در بخش سوم تا هفتم در بارهٔ پنج زبان عشق مطالبی خواهید آموخت و در بخش‌های بعدی می‌آموزید که چگونه به دیگران عشق بورزید و با زبان ویژهٔ عشق خودش با او ارتباط برقرار کنید.

در بخش نهم و دهم این کتاب با شناخت قواعد پنج زبان عشق، خواهید آموخت که چگونه با زبان عشق با دوستان و خواهر و برادرانتان ارتباط برقرار کنید و در بخش یازدهم، اهمیت زبان عشق را در ایجاد یک رابطهٔ عاشقانهٔ منجر به ازدواج مورد بررسی قرار خواهید داد.

در بخش دوازدهم به چگونگی ارتباط دوستانه با هم‌اتاقی، همکلاسی و همکاران پرداخته است و در بخش سیزدهم راهکارها و رهنمودهایی برای برقراری رابطهٔ عاشقانه با فرزندانشان ارائه شده است و در بخش چهاردهم، راه‌های رسیدن به موفقیت‌های بزرگ به شما نشان داده خواهد شد.
دسته کتاب‌های خانواده و روابط، ۲۷۹ صفحه، ۸۹۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، شابک: 978-600-7972-28-1 چاپ ۱۳۹۸: ۳۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۷۰۰۰ ت – 5.99€۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگانارسال به دوستان🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️فهرست مطالب🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️فهرست
فصل یکم: بزرگسالان مجرد
فصل دوم: کلیدی برای برقراری ارتباط
فصل سوم: کاربرد واژه‌های تایید‌کننده
فصل چهارم: گرفتن هدیه
فصل پنجم: سرویس‌دهی و خدمت‌رسانی
فصل ششم: صرف وقت مفید
فصل هفتم: تماس بدنی
فصل هشتم: زبان عشق اصلی شما
فصل نهم: ایجاد روابط خانوادگی
فصل دهم: زبان‌های عشق و روابط دوستانه
فصل یازدهم: آیا باید سرانجام عشق به ازدواج منتهی شود؟
فصل دوازدهم: هم‌اتاقی‌ها، همکلاسان و همکاران
فصل سیزدهم: زبان‌های عشق پدر و مادر افراد مجرد
فصل چهاردهم: علاقه‌مندی به راهی که به موفقیت ختم می‌شود
فصل پانزدهم: نیمرخ پنج زبان عشق
.
.
.

کتاب, کتاب‌های روانشناسی – پرفروش‌ها

🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️
مخلوط / معرفی کتاب / بررسی کتاب / خرید کتاب / تخفیف خرید / قیمت خرید / خرید کتاب های پرفروش / دانلود کتاب / نقد کتاب / فهرست کتاب / makhlut.ir /

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *