معرفی ، خرید و بررسی کتاب کوچک شادمانی

معرفی ، خرید و بررسی کتاب کوچک شادمانی
.
.
.

معرفی کتاب کوچک شادمانی‌‫کتاب کوچک شادمانی نوشته ملودی راس، رنج زندگی را انکار نمی‌کند، اما شوری که روزهای کودکی‌ات داشتی و با آن بر بال‌های بلند آرزو به آینده‌ات نگاه می‌کردی را به یادت می‌آورد. مهم نیست که چند سالت باشد، هنوز برای رسیدن به رویاهای آن روزها دیر نشده است!

می‌خواهم با تو درباره‌ی زندگی شادمانه صحبت کنم. می‌دانم که تا همین حالا هم سختی بسیار کشیده‌ای. می‌دانی
که شادی گاهی به‌ آسانی به سراغ ما می‌آید و گاهی هم پیدا کردنش بسیار سخت می‌شود. حقیقت آن است که انتخاب شادی در زندگی، به مهارت بسیار احتیاج دارد. زیبایی زندگی هم در همین است که هر روز دوباره و دوباره برای انتخاب درست کوشش کنیم. هر روز صبح شروعی دوباره است، برای این که از خودت بپرسی: «اگر امروز اتفاقی به راستی عالی برایم بیفتد، چه؟»

مهم‌ترین درسی که از ‌‫کتاب کوچک شادمانی (Brave girls club: choose happy) می‌گیری این است که در مواقعی که به نظر می‌رسد شادی ما را انتخاب نکرده است، ما همچنان می‌توانیم شادی را انتخاب کنیم. اینجاست که مهارت ما به کار می‌آید، تا خوشبختی ما موهبتی باشد برای هر کسى که ما را می‌شناسد.

ما همه برای شادی به این دنیا آمده‌ایم. انسان‌ها هر قدر بیشتر شادی را انتخاب کنند، دنیا هم جای بهتری می‌شود. زیرا
آدم‌های شاد، دنیای شاد هم می‌سازند.

ملودی راس (Melody Ross)، نویسنده، هنرمند، و کارآفرین معاصر است. او در دهه‌ى دوم زندگی‌اش در صنعت طراحی کاغذ بسیار موفق بود. او به طراحی آلبوم‌های عکس، کاغذ دیواری و کاغذ کادو روی آورد و در این زمینه هم کارش با استقبال زیادی مواجه شد. ملودی و محصولات نوآورانه‌اش در مجلات، کتاب‌ها و برنامه‌های تلویزیونی بسیاری حاضر شدند و دیری نگذشت که جوایز بنیاد آلفرد پى. اسلوآن، سازمان ملی زنان کارآفرین و انجمن هنر و صنایع دستی آمریکا را از آن خود کرد. اما حادثه‌ای دردناک برای او رخ داد که او را در مسیر اصلی زندگی‌اش قرار داد.
دسته کتاب‌های خودسازی و شخصیت‌شناسی، کتاب‌های جملات قصار، ۸۳ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، شابک: 978-964-96229-2-7 چاپ ۱۳۹۵: ۳۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۷۰۰ ت – 0.99€۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگانارسال به دوستان
.
.
.

کتاب, کتاب‌های روانشناسی – پرفروش‌ها

🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️
مخلوط / معرفی کتاب / بررسی کتاب / خرید کتاب / تخفیف خرید / قیمت خرید / خرید کتاب های پرفروش / دانلود کتاب / نقد کتاب / فهرست کتاب / makhlut.ir /

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *