معرفی ، خرید و بررسی کتاب 365 آداب رفتاری که بچه‌‌ها باید بدانند

معرفی ، خرید و بررسی کتاب 365 آداب رفتاری که بچه‌‌ها باید بدانند
.
.
.

معرفی کتاب 365 آداب رفتاری که بچه‌‌ها باید بدانندکتاب 365 آداب رفتاری که بچه‌‌ها باید بدانند اثر شریل ابرلی، برای کمک به والدین در ایجاد یک دورنما و نیز یک برنامه‌ی عملی، برای پرورش کودکان مؤدب طراحی شده است. این کتاب، فراتر از یک کتاب معمولی، روایات، توصیه‌ها و فعالیت‌هایی برای تبدیل شدن قواعد به عادات را ارائه می‌دهد.

آیا تاکنون از دیدن این صحنه ناراحت شده‌اید که پسر چهارساله‌تان بدون دعوت وارد منزل همسایه شود؟ آیا تابه‌حال اتفاق افتاده که کودک شش‌ساله‌تان تشکر از هدیۀ مادربزرگی که با عشق آن را تهیه کرده، فراموش کند و شما مجبور به عذرخواهی از آن شخص نازنین شوید؟ جشن رسمی ارتقای شغلی پدرش چطور؟ وقتی در ده‌سالگی متوجه شد غذایی را که سفارش داده است دوست ندارد و از صرف آن اجتناب ورزید و به این طریق شب شما و دیگر میهمانان و پیشخدمت را خراب کرد چطور؟ شما والدین، به احتمال زیاد این موارد را تجربه کرده‌اید و شاید بیشتر مواردی که به‌نظر می‌رسد بچه‌ها رفتار درست را فراموش کرده‌اند و باعث شرمندگی شما شده‌اند. کتاب 365 آداب رفتاری که بچه‌ها باید بدانند (Manners Kids Should Know)، در مواقع لزوم توصیه‌های معقولانه و واقع‌بینانه ارائه می‌دهد که شاید گاهی فراموش شده باشد.

کتاب 365 آداب رفتاری که بچه‌ها باید بدانند نوشتۀ شریل ابرلی (Sheryl Eberly) برای آسان‌تر ساختن وظیفۀ شما والدین به نگارش درآمده است. هدف این کتاب ارائۀ روش‌هایی به شما و مدیریت وظیفه‌ای است که دردسرساز به‌نظر می‌آید. وقتی فرزندتان را به رفتار پسندیده تشویق می‌کنید و به‌خاطر رعایت آن‌ها مورد تحسین قرار می‌دهید، این کار را با دل و جان انجام دهید. ازاین‌رو در طول سال از پیشرفت آن‌ها لذت خواهید برد و کسی چه می‌داند؛ ممکن است وقتی بچه‌هایتان بزرگ شدند و تلاش کردند فرزندان خودشان را تربیت کنند، به‌خاطر تلاش‌هایتان از شما تشکر کنند.
دسته کتاب‌های روانشناسی کودک و نوجوان، ۴۴۸ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، شابک: 978-964-236-521-0 چاپ ۱۳۹۳: ۳۱۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۱۹۰۰ ت – 3.49€۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگانارسال به دوستان🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️فهرست مطالب🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️مقدمه
آغازی فوق‌العاده
وقات خانوادگی
همنشینی با دیگر کودکان
معرفی
گفتگوی تلفنی
شما همانی هستید که اظهار می‌کنید
واژه‌های مکتوب
نامه‌، یادداشت تشکر، نامه‌های الکترونیکی
آداب غذاخوردن
فقط برای آقاپسرها
فقط برای دخترخانم‌ها
دعوت‌ها: ارسال و پذیرش
خارج از شهر
جشن تولد، عروسی،
جشن‌ها و مواقع خاص دیگر
هدیه‌ها؛ اهدا و دریافت
زمان تعطیلات
میهمان و میزبانی فوق‌العاده باشید
یک ورزشکار خوب باشید
شهروندی نمونه باشید
توجه به افراد ویژه با نیازهای خاص
مبانی بدن
در خاتمه
درباره‌ی نویسنده

 
.
.
.

کتاب, کتاب‌های روانشناسی – پرفروش‌ها

🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️🔸️🔹️
مخلوط / معرفی کتاب / بررسی کتاب / خرید کتاب / تخفیف خرید / قیمت خرید / خرید کتاب های پرفروش / دانلود کتاب / نقد کتاب / فهرست کتاب / makhlut.ir /

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *